Створення відеороликів

Ми створюємо більше 150 відеороликів кожен рік. 

І це для нас улюблена справа!

Чому вигідно замовити відеоролик в студії Talantam.Com?

Ми працюємо на вашу ціль

Ми вивчаємо вашу аудиторію

Якість вище вартості

Обговоримо Ваш відеоролик в Viber/Telegram? 098-2368398

В мистецтві створення відео інтеллект і практичні
навички виконавця важливіше техніки

Що ми створюємо?

Рекламне відео

 1. Презентаційний ролик
 2. Рекламний ролик для ТВ
 3. Рекламний ролик для інтернета
 4. Підбір локацій для зйомки
 5. Підбір акторів
 6. Від ідеї, сценарію до готового продукту

Відео про подію

 1. Репортаж
 2. Запис заходу
 3. Підбір необхідного обладнання
 4. Виготовлення у стислі терміни
 5. Робота 1,2,3 операторів одночасно

Відео для Youtube

 1. Запис в студії.
 2. Запис на локації клієнта.
 3. Монтаж готового матеріалу.
 4. Допоможемо з ідеєю і сценарієм.
 5. Підберемо акторів і спеціалістів.

Музичне відео

 1. Робота 1,2,3 операторів одночасно.
 2. Режисер на весь зйомочний час.
 3. Розробка сценарію і розкадровки для монтажа.
 4. Аерозйомка (на відкритій місцевості).
 5. Допомога в просуванні відео на Youtube.

В современном мире видео - самый эффективный контент! В 2021 году 80% всего потребляемого пользователями контента именно видео! Если сегодня вы не делаете видео о себе, о своем продукте - вы теряете позиции в своем бизнесе.

10 причин замовити відео в студії Talantam.Com

1. Для нас першорядні цілі замовника.

Ми выслуховуємо всі ваші ідеї и побажання. Ми розбираємо, якую задачу повинен виконати відеоролик - залучити нових клієнтів, підвищити впізнаванність, познайомити з продуктом і т.д.

2. Ми можемо розробити оригінальний сценарій и зрежисирувати відео так, щоб воно видалось не схожим на стандартні відеоролики конкурентів.

3. Ми уважні до деталей. Це дозволяє зробити відео особливо насиченим. Тому ми допомогаємо у підборі локацій і необхідних атрибутів.

4. Ми пунктуальні і надійні - замовчик може бути спокієн і повністю покластися на нас.

5. У нас великий досвід відеозйомки різних жанрів, що дозволяє нам знаходити цікаві ракурси і рішення при монтажі ролика, а також швидко реагувати на зміни планів під час зйомки.

6. Маємо все необхідне сучасне обладнання для створення якісниї відео. По бажанню замовника можемо використовувати від 1 до 3 камер, стедікам, кран, квадрокоптер (аерзйомка), ширококутний об'єктив, додаткове освітлення

7. Ми гнучкі по ціні. Торг завжди доечний і ми зможемо знайти компромісний варіант.

8. Ми мобільні і можем виконувати термінові замовлення, а також виїзджати у будь яку точку України.

9. У нас не має вузької спеціалізації, а це дозволяє нам постійно розвиватись. Крім цього, ми слідкуємо за тенденціями і новыми технологіями, щоб створювати для вас якісні відео.

10. І найголовніше! Ми любимо кожен свій проєкт, за який беремось! Тому що створення відео - це не просто заробіток, це мистецтво і поклик душі! Ми прагнемо, щоб ваше відео, створене нами, отримало як можна більше позитивних відгуків.

Наші відеопроєкти

Залиште запит і ми запропонуємо вам
найкраще рішення

на ваш бюджет

ДРУГИЕ УСЛУГИ НАШЕЙ СТУДИИ

НАШИ КЛИЕНТЫ

Создание роликов – это лучшая услуга, которую можно заказать для собственного проекта. В условиях информационного общества двадцать первого века нужно уметь правильно представить продукт или сервис покупателю. Лучше всего для этого подходит аудиовизуальный формат. Необходимость использовать каждую минуту хронометража с пользой. Для этого рекомендуется воспользоваться услугами специалистов. Тогда создание роликов не отнимет много времени и будет реализовано максимально эффективно.

Разновидности видеороликов

На данный момент, создание роликов специализированным сервисом включает в себя четыре формата конечного продукта:

 • Рекламное видео;
 • Событийное видео;
 • Видео для Youtube;
 • Музыкальное видео.

Рекламное видео включает в себя возможность создать презентационный ролик, рекламный ролик для телевидения, интернета. Специалисты сервиса лично подберут локацию для съёмки, актёров и будут участвовать в развитии идеи, сценария и подготовки. На рекламный ролик уходит не больше времени, нежели на музыкальное видео или видео для Youtube.

Событийное видео включает в себя возможность записи репортажа или конкретного мероприятия. Подбирается всё необходимое оборудование. Этот формат видеоролика достаточно сложный в производстве. Но сервис гарантирует изготовление в сжатые сроки и возможность привлечения до 3-х операторов одновременно.

Рекламный ролик не обязательно должен быть обычной презентацией продукта. Именно поэтому можно заказать музыкальное видео. Весь съёмочный процесс будет курировать режиссёр. Специалисты сервиса разработают сценарий и раскадровку для монтажа. Общее время, которое уйдёт на съёмку – от 4 часов. Как только сам ролик будет готова, сотрудники компании готовы помочь в дальнейшем продвижении.

Преимущества услуг сервиса 

Рекламный ролик, созданный сотрудниками сервиса, будет иметь наивысшее качество при относительно небольших затратах. Сервис предлагает каждому клиенту:

 • Надёжность. Компания работает на протяжении многих лет и за это время успела сформироваться огромная база пользователей, которые остались довольны услугами сервиса.
 • Краткость. В конечном видеоролике не будет лишнего материала. Визуальная информация будет восприниматься легко и гарантировано запомнится зрителю надолго.
 • Доступность. Формат исполнения видеоролика позволит легко разместить его на просторах интернета или интегрировать в телевизионную трансляцию.